Chieftronic M2 USB3.1 Gen1 mATX RGB ohišje, črno
Chieftronic M2 USB3.1 Gen1 mATX RGB ohišje, črno
GM-02B-OP
M2 USB3.1 Gen1 je črno mATX RGB ohišje. Ima prostor za 2×3.5″ in 2×2.5″ pogone, ter 2x USB3.0, 2x USB2.0 in Audio-out priključke spredaj. Ohišje podpira več ventilatorjev in ima kaljeno steklo ter odstranljive prašne filtre.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip ohišja | Gaming Cube |
| Plošče | Micro ATX / mini ITX |
| Barva | črna |
| Napajalnik | brez |
| Prostor za pogone | 3.5″ ×2 (notranji); 2.5″ ×2 (notranji) |
| Sprednji priključki | 2× USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1); 2× USB 2.0; Audio-out (AZALIA / HD-Audio); Mic-In |
| Ventilator | spredaj: 120/140 mm ×2 ali 280 mm radiator (vključen 2×120 mm A-RGB); zadaj: 120/140 mm ×1 (vključen 120 mm A-RGB); zgoraj: 120/140 mm ×2 (opcijsko) |
| Material | 0.8 mm SPCC + kaljeno steklo |
| Dimenzije | 398 × 273 × 345 mm |
| Teža | 7,47 kg |
| Dodatno | Tempered glass stranica, GPU do 340 mm, CPU do 200 mm, A-RGB ventilatorji, RGB krmilna plošča, daljinski upravljalnik, odstranljivi prašni filtri |





