Chieftec VISIO USB3.2 Gen2 ATX ohišje, črno
Chieftec VISIO USB3.2 Gen2 ATX ohišje, črno
GM-30B-TG-OP
VISIO USB3.2 Gen2 ATX ohišje je črno desktop GAMER ohišje, ki omogoča namestitev ATX, Micro ATX in mini ITX plošč. Ima prostor za 2 notranja 3,5-palčna in 2 notranja 2,5-palčna pogona ter ima sprednje priključke USB3.2 Gen2 Type C, USB3.0 in avdio.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip ohišja | Desktop GAMER |
| Plošče | ATX / Micro ATX / mini ITX |
| Barva | črna |
| Napajalnik | brez |
| Prostor za pogone | 3.5″ ×2 (notranji); 2.5″ ×2 (notranji) |
| Sprednji priključki | 1× USB 3.2 Gen2 Type-C; 2× USB 3.0; Audio-out (AZALIA / HD-Audio); Mic-In |
| Ventilator | spodaj: 3×120 mm / 2×140 mm (vključen 3×120 mm A-RGB); zadaj: 120/140 mm ×1 (vključen 120 mm A-RGB); stran: 2×120 mm ×2 (vključen A-RGB) |
| Radiator | spodaj: 240 / 280 / 360 mm; zgoraj: 240 / 280 / 360 mm; stran: 240 mm |
| Material | 0.65–0.9 mm SPCC + kaljeno steklo |
| Dimenzije | 430 × 295 × 390 mm |
| Teža | 7,3 kg |
| Dodatno | Prozorna stranica (tempered glass), GPU do 410 mm, CPU do 175 mm |





