Chieftec UE-02B USB3.1 SFF ohišje z 250W napajalnikom, črno
Chieftec UE-02B USB3.1 SFF ohišje z 250W napajalnikom, črno
UE-02B
Popolnoma črno ohišje stoji na sodobnem stojalu, kar mu daje dodaten korporativni pridih. Opcijsko je z ohišjem dobavljen tovarniško vgrajen in tiho delujoč napajalnik SFX-250VS (250 W), ki je zasnovan tako, da sprejme do štiri razširitvene kartice na polovični višini in po potrebi dva 8 cm hladilna ventilatorja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip ohišja | Desktop SFF |
| Plošče | Micro ATX / mini ITX |
| Barva | črna |
| Napajalnik | 250W SFX-250VS |
| Prostor za pogone | 5.25″ ×1; 2.5″ ×2 ali 3.5″ ×1 |
| Sprednji priključki | 2× USB 3.1 Gen1 / 1× HD Audio |
| Ventilator | 2× 80 mm |
| Material | 0.4 mm SPCC |
| Dimenzije | 410 × 105 × 300 mm |
| Teža | 3,5 kg |
| Dodatno | možna vertikalna ali horizontalna postavitev |





