Chieftec HUNTER 3 USB-C ATX RGB ohišje, črno
Chieftec HUNTER 3 USB-C ATX RGB ohišje, črno
GS-03B-OP
CHIEFTEC Hunter 3 gradi na uspehu originalnega igralnega ohišja Hunter 2 s popolnoma novo zasnovo, ki vključuje širše ohišje, izdelano iz debelejših materialov, izboljšano podporo za radiatorje, hkrati pa omogoča namestitev najnovejših matičnih plošč z back-connect povezavo (združljivih z ASUS BTF in MSI Project Zero). Optimizirana notranja postavitev podpira namestitev 360 mm radiatorjev spredaj in na vrhu ter hladilnikov procesorja do višine 178 mm. Zahvaljujoč prostorni in dobro prezračeni konfiguraciji je mogoče enostavno namestiti vrhunske grafične kartice do 425 mm.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip ohišja | Desktop GAMER |
| Plošče | ATX / Micro ATX / mini ITX / E-ATX |
| Barva | črna |
| Napajalnik | brez |
| Prostor za pogone | 3.5″ ×1 (notranji); 2.5″ ×3 (notranji) |
| Sprednji priključki | 1× USB 3.2 Gen2 Type-C; 2× USB 3.0; Audio-out (AZALIA / HD-Audio); Mic-In |
| Ventilator | spredaj: 3×120 mm / 3×140 mm (vključen 3×120 mm A-RGB); zadaj: 1×120 mm / 1×140 mm (vključen 1×120 mm A-RGB); zgoraj: 3×120 mm / 3×140 mm (opcijsko) |
| Material | 0.7–0.8 mm SPCC |
| Dimenzije | 440 × 238 × 450 mm |
| Teža | 8 kg |
| Dodatno | Prozorna stranica (tempered glass), GPU do 425 mm, CPU hladilnik do 178 mm, vključena RGB krmilna plošča (3PIN +5V M/B Sync) |





