Zebra ET401, No Scan-Engine, 25.4 cm (10”), USB-C, BT, Wi-Fi (Wi-Fi 7), NFC, Android, GMS, RB, black
Zebra ET401, No Scan-Engine, 25.4 cm (10”), USB-C, BT, Wi-Fi (Wi-Fi 7), NFC, Android, GMS, RB, black
ET4010B-00101B0P-A6
Zebra ET401 je zmogljiva tablica, ki je na voljo z 8-palčnim ali 10-palčnim zaslonom WUXGA. Idealna je za maloprodajo, gostinstvo, transport in logistiko, skladiščenje in proizvodnjo, saj ponuja intuitiven uporabniški vmesnik in programsko opremo, ki jo poganja umetna inteligenca, za učinkovito izboljšanje delovnih procesov. Zaradi elegantne zasnove in lahke teže je primerna za dolgotrajno uporabo. Opremljena z baterijo s kapaciteto 6100 mAh (8-palčni model) in baterijo s kapaciteto 7600 mAh (10-palčni model) tablica zagotavlja dolg in neprekinjen čas delovanja. Poleg tega funkcija hitrega polnjenja skrajša čas polnjenja in poveča produktivnost.
Operacijski sistem Android z GMS zagotavlja varnost in nemoteno delovanje. Zebra DNA Professional zagotavlja celovito preglednost, optimizira čas delovanja in brezhibno integracijo v obstoječe sisteme. Zebra ET401 je opremljena z 8 MP sprednjo kamero in 16 MP zadnjo kamero, kar omogoča video klice visoke ločljivosti in zajemanje drobnih podrobnosti na fotografijah, kar znatno izboljša sodelovanje med osebjem in prispeva k hitremu reševanju težav. Z Wi-Fi 7 in Bluetooth 6.0 Zebra ET401 omogoča hitro obdelavo podatkov in visoko povezljivost.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip naprave | Tablet PC |
| Velikost zaslona | 25,4 cm (10″) |
| Zaslon | kapacitivni, multi-touch |
| Ločljivost zaslona | 1920 × 1200 pixels |
| Zvočnik | da |
| Glavna kamera | 16 MP |
| Sprednja kamera | 8 MP |
| Vibracija | da |
| Svetilnost zaslona | 600 cd |
| Povezljivost | USB-C, Bluetooth, Wi-Fi 7 (802.11be), NFC, Micro SD slot |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2,0 GHz |
| RAM | 6 GB |
| Notranji pomnilnik (Flash) | 64 GB |
| Operacijski sistem | Android, vključno z Google Mobile Services |
| Baterija | 7600 mAh, odstranljiva |
| Zaščitni razred | IP68 |
| Barva | črna |
Za dodatne modele nam pišite na info@krajnik.si





