WD 8TB Gold 3,5″ SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB HDD disk
WD 8TB Gold 3,5″ SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB HDD disk
WD8005FRYZ
WD Gold WD8005FRYZ je zmogljiv 8 TB trdi disk, namenjen za poslovno rabo in strežniške aplikacije. Uporablja tehnologijo CMR za zanesljivo zapisovanje podatkov in ima 256 MB predpomnilnika za hitrejši prenos. Disk deluje s hitrostjo 7200 RPM in je optimiziran za obremenitve do 550 TB na leto. Vgrajena zaščita pred vibracijami omogoča stabilno delovanje v večdisknih sistemih, pričakovana življenjska doba je 2,5 milijona ur MTBF.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | WD8005FRYZ |
| Kapaciteta | 8 TB |
| Oblika (Form factor) | 3,5″ |
| Vmesnik | SATA 6 Gb/s |
| Hitrost vrtenja | 7200 RPM |
| Predpomnilnik (cache) | 256 MB |
| Tehnologija zapisovanja | CMR |
| Prenosna hitrost | do 267 MB/s |
| Vzdržljivost (delovna obremenitev) | do 550 TB na leto |
| MTBF | 2,5 milijona ur |
| Temperatura delovanja | 5°C do 60°C |
| Dimenzije (D x Š x V) | 147 x 101,6 x 26,1 mm |
| Teža | približno 715 g |

