WD 4TB Gold 3,5″ SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB HDD disk
WD 4TB Gold 3,5″ SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB HDD disk
WD4004FRYZ
WD4004FRYZ je del profesionalne linije WD Gold, namenjene za uporabo v poslovnih okoljih z visoko obremenitvijo. S kapaciteto 4 TB, predpomnilnikom 256 MB in 7200 RPM nudi zmogljivost za strežnike, podatkovne centre in aplikacije, kjer je dostop do podatkov ključen. Disk je optimiziran za 24/7 delovanje, nudi visoko vzdržljivost in je združljiv s širokim naborom strežniških sistemov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | WD4004FRYZ |
| Kapaciteta | 4 TB |
| Format | 3,5″ |
| Vmesnik | SATA 6 Gb/s |
| Hitrost vrtenja | 7200 RPM |
| Predpomnilnik (cache) | 256 MB |
| MTBF (povprečni čas med napakami) | 2.500.000 ur |
| Delovna obremenitev (Workload) | do 550 TB/leto |
| Neprekinjeno delovanje (24/7) | Da |
| Poraba energije (delovanje) | 7,2 W |
| Dimenzije (D × Š × V) | 147 × 101,6 × 26,1 mm |
| Teža | 690 g |

