Večfunkcijska laserska naprava HP LaserJet Pro MFP M443nda
Večfunkcijska laserska naprava HP LaserJet Pro MFP M443nda
8AF72A#B19
Večfunkcijska laserska naprava HP LaserJet M443ndn je zmogljiva, zanesljiva in cenovno ugodna, A3 črno-bela naprava, pri kateri lastnosti in povezljivost, ki jih potrebujete za doseganje celotnega potenciala niso okrnjene. Potek dela, si poenostavite s 100-listnim avtomatskim obojestranskim podajalnikom dokumentov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tehnologija tiskanja | Laserski ČB |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A3 |
| Namembnost | Poslovna uporaba |
| Hitrost tiskanja | 25 str/min (A4) |
| Povezljivost tiskalnika | USB, Mreža |
| Samodejno obojestransko tiskanje | DA |
| Ločljivost tiskanja | do 1200 x 1200 |
| Največji priporočen obseg tiskanja | do 50.000 A4 strani / mesec |
| Možnost faksiranja | NE |
| Samodejni podajalnik dokumentov | DA |
| Obojestransko skeniranje | DA (RADF) |
| Standardna kapaciteta papirja | 1×250 listov, 100 listov večnamenski pladenj |
| Priložena črnila | toner črni za do 4.000 strani |
| Dimenzije (Š x V x G) | 560 x 505 x 583 mm |
| Teža | 30 kg |
| Dodatne informacije | Scan size maximum (flatbed, ADF): 297 x 432 mm |
| Garancija v mesecih | 12 |
- Tiskalniki z omogočeno dinamično varnostjo
Določeni HP-jevi tiskalniki so namenjeni delovanju le s kartušami, ki imajo nov ali znova uporabljen HP-jev čip ali elektronsko vezje. Ti tiskalniki uporabljajo dinamične varnostne ukrepe za blokiranje kartuš z neoriginalnim (ne HP-jevim) čipom ali elektronskim vezjem. Periodične posodobitve vdelane programske opreme bodo ohranile učinkovitost teh ukrepov in blokirale kartuše, ki so prej delovale. Znova uporabljeni HP-jevi čipi in elektronska vezja omogočajo uporabo znova uporabljenih, predelanih in znova napolnjenih kartuš. Več informacij





