Večfunkcijska brizgalna naprava HP OfficeJet Pro 9720e WF AiO
Večfunkcijska brizgalna naprava HP OfficeJet Pro 9720e WF AiO
53N95B#686
Z zanesljivo večfunkcijsko brizgalno napravo HP OJ Pro 9720e WF AiO, si ustvarite gradiva profesionalne kakovosti od velikosti razglednice do formata A3. Naprava omogoča obojestransko tiskanje do formata A4. Naprava ima vgrajeni 1 x 250 listni predal ter 35-listni samodejni avtomatski podajalnik. Opremljen je s sodobnim 6,86 cm zaslonom na dotik, ki vam olajša upravljanje po funkcijah. Povečana je tudi varnost vaših dokumentov z zavarovanjem HP Wolf Pro Security.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tehnologija tiskanja | Brizgalni barvni na kartuše |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A3 |
| Namembnost | Poslovna uporaba |
| Hitrost tiskanja | 18 str/min barvno, 22 str/min čb |
| Povezljivost tiskalnika | USB, Mreža, WiFI |
| Samodejno obojestransko tiskanje | DA (A4/Letter) |
| Ločljivost tiskanja | do 4800 x 1200 dpi |
| Največji priporočen obseg tiskanja | do 30.000 strani/mesec |
| Možnost faksiranja | NE |
| Samodejni podajalnik dokumentov | da, Velikost za optično branje (ADF), največja 216 x 356 mm |
| Obojestransko skeniranje | NE |
| Standardna kapaciteta papirja | 1×250 listov |
| Priložena črnila | Bk za 800 strani, CYM za 420 strani |
| Dimenzije (Š x V x G) | 581 x 306 x 445 mm |
| Teža | 14,60 kg |
| Dodatne informacije | Scannable area: Maximum media size (flatbed): 216 x 356 mm; Maximum media size (ADF): 216 x 356 mm |
| Garancija v mesecih | 12 |
- Tiskalnik z omogočeno dinamično varnostjo
Določeni HP-jevi tiskalniki so namenjeni delovanju le s kartušami, ki imajo nov ali znova uporabljen HP-jev čip ali elektronsko vezje. Ti tiskalniki uporabljajo dinamične varnostne ukrepe za blokiranje kartuš z neoriginalnim (ne HP-jevim) čipom ali elektronskim vezjem. Periodične posodobitve vdelane programske opreme bodo ohranile učinkovitost teh ukrepov in blokirale kartuše, ki so prej delovale. Znova uporabljeni HP-jevi čipi in elektronska vezja omogočajo uporabo znova uporabljenih, predelanih in znova napolnjenih kartuš. Več informacij





