Večfunkcijska brizgalna naprava EPSON EcoTank ITS L6580
Večfunkcijska brizgalna naprava EPSON EcoTank ITS L6580
C11CJ28402
Ta hiter večnamenski tiskalnik z bogatim naborom funkcij zagotavlja vrhunsko kakovost in preprosto tiskanje z izjemno nizkimi skupnimi stroški lastništva. Za zmanjšanje vaše porabe energije po poskrbi tehnologija PrecisionCore brez toplote. Ta vsestranksa naprava je primerna tako za domačo uporabo kot tudi za pisarne. Velika prednost, ki jo omogoča je tudi obojestransko tiskanje in kopiranje dokumentov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tehnologija tiskanja | Brizgalni barvni na flaške |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A4 |
| Namembnost | Domača uporaba / Mala podjetja |
| Hitrost tiskanja | 25 str/min čb, 25 str/min barvno |
| Povezljivost tiskalnika | USB, Mreža, WiFi, Wi-Fi Direct |
| Samodejno obojestransko tiskanje | DA (običajen papir) |
| Ločljivost tiskanja | do 4800 x 2400 dpi |
| Največji priporočen obseg tiskanja | / |
| Možnost faksiranja | DA |
| Samodejni podajalnik dokumentov (ADF) | DA (običajen papir) |
| Obojestransko skeniranje | DA (običajen papir) |
| Standardna kapaciteta papirja | 550 listov (64–255 g/m²) |
| Priložena črnila | 1 komplet: 1x 127 ml BK (4.500 strani), 3x 70 ml CMY (2.800 strani) |
| Dimenzije (Š x V x G) | 425 x 500 x 350 mm |
| Teža | 17,8 kg |
| Dodatne informacije | Epson Remote Services (ERS) |
| Garancija v mesecih | 12 |





