Večfunkcijska brizgalna naprava EPSON EcoTank ITS L6550
Večfunkcijska brizgalna naprava EPSON EcoTank ITS L6550
C11CJ30402
Tiskajte, optično prebirajte, kopirajte in faksirajte z enostavnim tiskalnikom EcoTank L6550, ki zagotavlja izjemno nizke stroške tiskanja na stran. Ta vsestranksa naprava je primerna tako za domačo uporabo kot tudi za pisarne. Velika prednost, ki jo omogoča je tudi obojestransko tiskanje in kopiranje dokumentov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tehnologija tiskanja | Brizgalni barvni na flaške |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A4 |
| Namembnost | Domača uporaba / Mala podjetja |
| Hitrost tiskanja | 25 str/min čb, 12 str/min barvno |
| Povezljivost tiskalnika | USB, Mreža, WiFi, Wi-Fi Direct |
| Samodejno obojestransko tiskanje | DA (običajen papir) |
| Ločljivost tiskanja | do 4800 x 2400 dpi |
| Največji priporočen obseg tiskanja | / |
| Možnost faksiranja | DA |
| Samodejni podajalnik dokumentov (ADF) | DA (običajen papir) |
| Obojestransko skeniranje | DA (običajen papir) |
| Standardna kapaciteta papirja | 550 listov (64–255 g/m²) |
| Priložena črnila | 1x BK 127 ml (4.500 strani), 3x CMY 70 ml (2.800 strani) |
| Dimenzije (Š x V x G) | 425 x 500 x 350 mm |
| Teža | 17,8 kg |
| Dodatne informacije | Epson Connect (iPrint, Email Print, Remote Print, Scan-to-Cloud), Apple AirPrint |
| Garancija v mesecih | 12 (+ brezplačno podaljšanje na 3 leta ob registraciji) |





