Večfunkcijska brizgalna naprava CANON Pixma TS9551, bele barve
Večfunkcijska brizgalna naprava CANON Pixma TS9551, bele barve
2988C026AA
Kompakten in povezan večnamenski tiskalnik A3 za vse vaše poslovne potrebe; Zahvaljujoč podpori formata A3, pametnemu tiskanju iz oblaka in napredni povezljivosti vam tiskalnik PIXMA TS9551 zagotavlja profesionalno natančnost. Če temu dodate še ADF za 20 listov in funkcije ustvarjanja knjižic, imate pred sabo odlično poslovno orodje.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tehnologija tiskanja | Brizgalni barvni na kartuše |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A3 |
| Namembnost | Domača uporaba/Mala podjetja – brezžična povezava/Ethernet, tiskanje (do A3), kopiranje, skeniranje, Cloud Link |
| Hitrost tiskanja | 15 str/min čb, 10 str/min barvno |
| Povezljivost tiskalnika | USB, Mreža, WiFi, Bluetooth |
| Samodejno obojestransko tiskanje | DA (A4, A5, B5, Letter – navadni papir) |
| Ločljivost tiskanja | do 4800 x 1200 dpi |
| Največji priporočen obseg tiskanja | ni podatka |
| Možnost faksiranja | NE |
| Samodejni podajalnik dokumentov | DA, ADF do 20 listov (samo za velikosti A4/LTR/LGL) |
| Obojestransko skeniranje | NE |
| Standardna kapaciteta papirja | največ 100 / 20 listov (navadni ali foto papir), 100 listov (navadni papir) |
| Priložena črnila | DA PGI-580PGBK (črna) 200 strani, CLI-581BK/C/M/Y: 1451/256/237/257 strani |
| Dimenzije (Š x V x G) | 468 x 366 x 193 mm (Š x G x V) |
| Teža | 9,7 kg |
| Dodatne informacije | neposredno tiskanje na CD/DVD, zaslon 10,8 cm LCD na dotik, reža za pomnilniške kartice: SD, SDHC, mini/micro SDHC |
| Garancija v mesecih | 24m |





