Value nosilec za tablice namizni univ. 17.99.1194-20
Value nosilec za tablice namizni univ. 17.99.1194-20
17.99.1194-20
Univerzalni nosilec za tablice Value je popoln pripomoček za vsakodnevno delo in zabavo. 360° vrtljiva glava omogoča prosto vrtenje za želeni kot gledanja. Primeren je za tablice velikosti od 4,7 “do 12,9”. Z nosilcem bo vaša tablica vedno pripravljena na uporabo.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Primerno za | 4,7” – 12,9” tablice |
| Prilagodljiv kot gledanja | Za optimalne položaje gledanja |
| Oblika pritrditve s sponkami | Trdno pritrjena na mizo, kar zagotavlja veliko stabilnost |
| Natančni izrezi | Popoln dostop do vseh gumbov, kamer, zvočnikov in vrat |
| C-objemka | Združljiva z večino delovnih površin znotraj 10–55 mm (0,39″~2,2″), drži napravo trdno na mestu |
| Zaščitne blazinice | Več zaščitnih blazinic varno drži napravo in preprečuje praske |
| 360° pritrdilna glava | Možno prosto vrteti za kateri koli želeni kot gledanja |
| Barva | Mat črna |
| Mere | 145 x 64 x 625 mm (5,7″ x 2,5″ x 24,6″) |
| Velikost zaslona za prileganje | 4,7″-12,9″ |
| Zmogljivost teže | 1 kg (2,2 lbs) |
| Razpon nagiba | +210°~-60° |
| Območje vrtenja | +52°~-52° |
| Vrtenje zaslona | +180°~-180° |
| Nastavljiva širina držala | 128~224 mm (5″~8,8″) |
| Obseg vpenjanja | 10~55 mm (0,39″~2,2″) |





