UPS SOCOMEC Netys RT 1000VA, 1000W, Rack/tower, On-line, sinusni izhodni signal, USB, LCD
UPS SOCOMEC Netys RT 1000VA, 1000W, Rack/tower, On-line, sinusni izhodni signal, USB, LCD
NRT4-U010B
NETYS RT je enofazni UPS v rack omari/stolpu četrte generacije, ki zagotavlja zaščito in razpoložljivost IT infrastrukture, fleksibilno montažo in optimalno zaščito kritičnih sistemov. Ima napreni BMS sistemom za upravljanje baterije ter pametno in varno upravljanje na daljavo z aplikacijo SoLive.
Lastnosti
- moč: 1000VA/1000W
- tehnologija: on-line, sinusni izhod;
- vhod 1-fazni 230VAC; priključki: IEC 320-C14 (10A) priklop;
- izhod 1-fazni 230VAC; priključki: 8×IEC 320-C13 (10A) priklop;
- komunikacija: RS232 priključek za lokalni nadzor (priložen program Local View), USB priključek za HID protokol; vgrajeni relejski kontakti;
- zaslon: LCD zaslon za prikaz;
- vgrajen EPO (Emergency Power Off – izklop v sili);
- dimenzije (Š×G×V): 438×445×85,5mm, masa: 15,5 kg; postavitev: tower ali rack;
- priložena vodila za rack montažo;
- možna priključitev dodatnih akumulatorskih kabinetov
- preprosta namestitev v kakršnem koli delovnem okolju
- optimalno upravljanje akumulatorjev
- UPS z litij-ionskimi akumulatorji
Splošno | |
|---|---|
| Tip UPS | On-Line |
| Tip UPS vtičnic | IEC |
| Kom. vmesnik | RS232 |
| Rack | Da |
| Uradna stran izdelka | Link |
Podrobnosti | |
| Avtonomija | 5 min |
| Izhodna moč W | 1.000 W |
| Izhodna moč VA | 1.000 VA |
| Izhodna napetost | 230 V |
Dimenzije izdelka | |
| Dimenzije | 438 x 445 x 85,5 mm |
| Teža | 15,5 kg |





