Ugreen 2.5” USB 3.0 na SATA HDD ohišje – box
Ugreen 2.5” USB 3.0 na SATA HDD ohišje – box
30848
Ugreen 2,5-palčni SATA HDD ohišje trdega diska USB 3.0 ščiti vaš 2,5-palčni trdi disk in SSD pred tresenjem in praskami ter zlahka poveže trdi disk z računalnikom ali prenosnim računalnikom za prenos podatkov. Prenosno in priročno ohišje omogoča maksimalno uporabo vašega 2,5-palčnega trdega diska. Idealna izbira za ljubitelje digitalnih filmov, ljubitelje filma in poslovne elite.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Podpora (Plug and Play) | Ni potrebnih gonilnikov za Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 (32-bitne in 64-bitne različice), Linux, Mac OS 8.0 ali novejše operacijske sisteme |
| Podprti diski | 2,5-palčni HDD in SSD |
| Največja zmogljivost diska | 6 TB |
| Dodatna podpora diskov | Zasnovan za 7mm / 9.5mm 2,5″ trde diske do 10TB |
| Vmesnik SATA | Podpira UASP |
| Vmesnik USB | USB 3.0 (do 5Gbps), združljiv z USB 2.0 in USB 1.1 |
| Dimenzije | 5,06 palca (L) × 3,23 palca (W) × 0,55 palca (H) |
| Dolžina kabla | 11,81 palca (30 cm) |
| Nabor čipov | VL711F0 |





