TP-LINK RE200 AC750 WiFi Range Extender
TP-LINK RE200 AC750 WiFi Range Extender
RE200
TP-LINK RE200 razširi vašo obstoječo WiFi pokritost z naslednjo generacijo 11AC WiFi tehnologije. Deluje s katerim koli standardnim WiFi usmerjevalnikom in ustvarja močnejšo dvopasovno povezavo na težko dostopnih mestih ter vam omogoča brezhibno brezžično pokritost v vašem domu ali pisarni.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Podprti standardi | IEEE802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Frekvenca | 2,4 GHz in 5 GHz |
| Hitrost | 5 GHz do 433 Mbps; 2,4 GHz do 300 Mbps |
| Antena | 3x notranja |
| Zaščite | 64/128/152-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Priključki | 1x 10/100M Ethernet Port (RJ45) |
| Poraba električne energije | približno 6,5 W |
| Dimenzije (Š x G x V) | 110 x 65,8 x 75,2 mm |
| Sistemske zahteve | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ ali Windows 7 / 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® ali Linux |
| Dodatno | Enostavna konfiguracija s pritiskom na gumb “RE” na range extenderju in gumbom WPS na usmerjevalniku; Supports domain name-based login (http://tplinkextender.net) for advanced management; Ethernet vmesnik omogoča Extenderju, da deluje kot brezžični adapter za povezavo žičnih naprav |





