TP-Link mrežno stikalo 8 port 10/100/1000, 8 × POE
TP-Link mrežno stikalo 8 port 10/100/1000, 8 × POE
TL-SG1008MP
TL-SG1008MP je 8-portno gigabitno rack / namizno stikalo, kjer vseh 8 priključkov podpira standard PoE+. Omogoča preprost način za razširitev žičnega omrežja za prenos podatkov in napajanje preko enega mrež nega kabla. S skupnim preračunom moči 126 W, do 30 W na priključek, lahko TL-SG1008MP napaja več zmogljivih naprav, kot so brezžične dostopne točke (IP točke), IP kamere ali IP telefoni. Poleg tega lahko z inovativno energijsko učinkovito tehnologijo TL-SG1008MP prihranite do 75% porabe energije, s čimer je okolju prijazna rešitev za vaše poslovno omrežje.
| Proizvajalec: | TP-LINK |
|---|---|
| Namestitev: | rack / namizni |
| Vrsta stikala: | Unmanaged |
| Vmesniki: | 8x 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45 |
| Zmogljivost: | prepustnost: 16 Gbps |
| PoE: | 8x PoE+ 802.3af/at , do 30W na port, do 153W skupno |
| Poraba: | 9,89 W (220V/50Hz, brez PD)<br>do 140,67 W (110V/60Hz, s 126 W PD) |
| Dimenzije: | 294 x 180 x 44 mm |
| Garancija | 36 mesecev |

