TP-LINK Archer T2U 600Mbps Dual Band brezžična USB mrežna kartica
ARCHER T2U
TP-LINK 600Mbps Dual Band brezžični USB adapter Archer T2U je narejen da poveže vaš računalnik v brezžično omrežje tudi preko najnovejšega standarda 802.11ac in v Dual Band načinu preko 2.4 in 5GHz frekvenc.
– podpora 802.11ac najnovejšemu bre zžičnemu standardu
– Dual Band 600Mbps hitrosti za video pretakanje, spletne igre in internetne klice
– najvišje hitrosti 5GHz 433Mbps ali 2.4GHz 150Mbps
– enostavna nastavitev in konfiguracija
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Podprti standardi | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Frekvenca | 2.4 GHz in 5 GHz |
| Hitrost | 5 GHz do 433 Mbps; 2.4 GHz do 150 Mbps |
| Antena | Omni Directional |
| Zaščite | 64/128-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Priključki | USB 2.0 |
| Napajanje | iz USB |
| Dimenzije | 41 x 19,5 x 8,7 mm |
| Sistemske zahteve | Microsoft® Windows® 8/7/XP |




