Toshiba 8TB MG08-D 3,5″ SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB HDD disk
Toshiba 8TB MG08-D 3,5″ SATA 6Gb/s 7200rpm 256MB HDD disk
MG08ADA800E
Toshiba MG08ADA800E iz serije MG08‑D je enterprise disk kapacitete 8 TB, namenjen za podatkovne centre in strežniška okolja. Uporablja SATA 6 Gb/s vmesnik, vrti se pri 7200 RPM in ima 256 MB predpomnilnika. Disk podpira neprekinjeno 24/7 delovanje z delovno obremenitvijo do 550 TB/leto in MTBF 2 milijona ur. Oblikovan je v standardnem 3,5-palčnem formatu z 26,1 mm višine, zagotavlja dosledno in zanesljivo zmogljivost v poslovnih sistemih.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | MG08ADA800E |
| Kapaciteta | 8 TB |
| Oblika (format) | 3,5″ (višina 26,1 mm) |
| Vmesnik | SATA 6 Gb/s |
| Hitrost vrtenja | 7200 RPM |
| Predpomnilnik (cache) | 256 MB |
| 24/7 delovanje | DA |
| Delovna obremenitev | do 550 TB/leto |
| MTBF (povprečni čas med napakami) | 2.000.000 ur |
| Dimenzije (D × Š × V) | 147 × 101,85 × 26,1 mm |
| Teža | cca. 720 g |

