Toshiba 22TB MG10F 3,5″ SATA 6Gb/s 7200rpm 512MB HDD disk
Toshiba 22TB MG10F 3,5″ SATA 6Gb/s 7200rpm 512MB HDD disk
MG10AFA22TE
Toshiba MG10AFA22TE iz serije MG10F je zmogljiv enterprise disk z 22 TB kapacitete, namenjen podatkovnim centrom in strežnikom. Deluje pri 7200 RPM in vključuje 512 MB predpomnilnika. SATA 6 Gb/s stabilno podpira velike podatkovne pretoke do 271 MiB/s. Disk je zaprt s helijem (ten-disk helioSealed design), ima Persistent Write Cache za zaščito pri izpadu napajanja in podpira 550 TB transferja na leto, podprt z MTBF 2,5 milijona ur. Dimenzije: 147 × 101,85 × 26,1 mm, teža 720 g.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | MG10AFA22TE |
| Kapaciteta | 22 TB |
| Oblika | 3,5″ (26,1 mm) |
| Vmesnik | SATA 6 Gb/s |
| Hitrost vrtenja | 7200 RPM |
| Predpomnilnik | 512 MiB |
| Največja prenašalna hitrost | do 271 MiB/s |
| Delovanje 24/7 | Da |
| Delovna obremenitev | do 550 TB/leto |
| Tehnologije | • HelioSealed helijevo zaprt tridisk – visoka gostota in energetska učinkovitost • Persistent Write Cache – zaščita pred izgubo podatkov |
| Tehnologija zapisovanja | CMR |
| Povprečni čas med napakami (MTBF) | 2 500 000 ur |
| Dimenzije (D × Š × V) | 147 × 101,85 × 26,1 mm |
| Teža | 720 g |

