Tipkovnica ASUS ROG Strix Scope II RX, ROG RX Red, PBT, RGB, USB, UK
Tipkovnica ASUS ROG Strix Scope II RX, ROG RX Red, PBT, RGB, USB, UK
90MP0350-BKEA01
Igralna tipkovnica z RX Red optičnimi stikali linearnimi stikali, RGB individualno osvetljenimi PBT tipkami in IP57 odpornostjo na vodo in prah. Tipkovnica ima v notranjosti akustično peno, za absorpcijo votlih zvokov med tipkanjem. Vsebuje tudi tipke za upravljanje multimedije, naslon za zapestje in ergonomske nogice za prilagoditev naklona. Priklop z odstranljivim USB-C v USB-A kablom dolžine 2m.
Lastnosti
- Gaming tipkovnica z ROG RX Red optičnimi mehanskimi stikali
- IP57 odpornost na vodo in prah
- Hitre tipke F1 – F5 predprogramirane za uporabo z Xbox Game Bar
- Intuitiven nadzor nad multimedijskimi vsebinami s večfunkcijskim gumbom in trismernim koleščkom
- V notranjosti tipkovnice je akustična pena, ki izniči votle zvoke med tipkanjem
- PBT tipke za dobro odpornost proti obrabi
- Ergonomske nogice, ki omogočajo prilagoditev naklona in snemljiv naslon za zapestje
- Priklop s snemljivim USB-C v USB-A kablom, 2 m
- Dimenzije: 436 x 129 x 36 mm
- Masa: 839 g
V paketu
- 1x ROG Strix Scope II RX
- 1x Naslon za zapestja
- 1x ROG preslednica
- 1x USB Kabel, 2m
- 1x ROG Nalepka
Splošno | |
|---|---|
| Lokalizacija tipk | UK |
| Vrsta tipkovnice | Igralna |
| Višina profila tipk | Visoka |
| Mehanska | Da |
| Stikala | Asus ROG NX Red |
| Priklop | USB-A |
| Brezžična povezava | Ne |
| Barva | črna |
Oprema | |
| Indikatorske lučke | ⇪ Caps, ⇭ Num Lock |
| Osvetljenost znakov | Da |
| Multimedijske tipke | Da |
| Naslon za zapestja | Da |
| Pomožni zaslon | Ne |
Podrobnosti | |
| Točka proženja | 1,5 mm |
| Sila proženja | 40 g |
| Uradna stran izdelka | ASUS ROG Strix Scope II RX |
| Dolžina kabla | 2 m |





