Tipkovnica ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless, bela, ROG NX Snow, PBT, RGB, USB, US
Tipkovnica ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless, bela, ROG NX Snow, PBT, RGB, USB, US
90MP037A-BKUA30
Kompaktna 96% igralna tipkovnica z vsemi funkcijskimi tipkami in številčnico, ki zavzame samo 1cm več prostora na mizi kot običajna 80% igralna tipkovnica. Ima dvoslojne PBT tipke, multimedijske tipke, zamenljiva ROG NX Snow stikala, naslon za zapestja in RGB individualno osvetljene tipke. Omogoča povezavo z Bluetooth, USB kablom in z USB Omni 2,4GHz sprejemnikom. Priložen USB-A v USB-C kabel dolžine 2m.
Lastnosti
- Opremljena s hitrimi tipkami F1-F5, ki jih je mogoče preprogramirati za Xbox Game Bar in streamanje
- Multifunkcijski gumb in kolešček za upravljanje z multimedijo, glasnostjo in osvetlitvijo
- RGB individualno osvetljene tipke z Aura Sync sinhronizacijo
- Ergonomska zasnova s trostopenjskimi nogicami in odstranljivim naslonom za zapestje
- Omogoča povezavo z USB kablom, Bluetooth 5.1 in USB 2,4GHz sprejemnikom
- 100% Anti Ghosting tipk
- Frekvenca poročanja USB in RF 2,4GHz: 1000Hz
- Priložen USB-A v USB-C pleten kabel dolžine 2m
- Dimenzije: 377 x 131 x 40 mm
- Masa: 1012 g
V paketu
- 1x ROG Strix Scope II 96 Wireless tipkovnica
- 1x Naslon za zapestja
- 1x 2-v-1 ROG pinceta za odstranjevanje tipk in stikal
- 1x USB sprejemnik
- 1x USB podaljšek
- 1x ROG oblikovana tipka za presledek
- 1x USB kabel, 2m
- 1x ROG nalepka
Splošno | |
|---|---|
| Lokalizacija tipk | US |
| Vrsta tipkovnice | Igralna |
| Višina profila tipk | Visoka |
| Mehanska | Da |
| Stikala | Asus ROG NX Snow |
| Priklop | USB-A in Bluetooth |
| Brezžična povezava | Da |
| Barva | bela |
Oprema | |
| Polnilne baterije | Da |
| Osvetljenost znakov | Da |
| Multimedijske tipke | Da |
| Naslon za zapestja | Da |
Podrobnosti | |
| Točka proženja | 1,8 mm |
| Sila proženja | 40 g |
| Uradna stran izdelka | ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless |
| Dolžina kabla | 2 m |
Dimenzije izdelka | |
| Dimenzije | 377 x 131 x 40 mm |
| Teža | 1.012 g |





