Slušalke Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4, In-Ear, ANC, črne/baker
Slušalke Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4, In-Ear, ANC, črne/baker
700367
Brezžične ušesne slušalke z adaptivnim izničevanjem šumov, transparentnim načinom in baterijo, ki nudi do 7,5 ur poslušanja in dodatnih 30 ur uporabe s polnilno škatlico. Za predvajanje uporabljajo TrueResponske gonilnike premera 7 mm. Slušalke se povežejo z Bluetooth 5.4 in podpirajo Auracast in LE Audio. Omogočajo prilagoditev zvoka z EQ, zvočnimi conami in drugimi personaliziranimi profili glasbe. Za opravljanje klicev in druge zvočne ukaze imajo 3 MEMS mikrofone na vsaki slušalki. Polnjenje z USB-C kablom, omogočajo pa tudi Qi brezžično polnjenje.
- Brezžične ušesne Bluetooth slušalke
- Podpirajo A2DP, AVRCP, HFP, TMAP, PBP profile in SBC, AAC, aptX™, aptX™ Adaptive/Lossless, LC3 kodeke
- Dinamični TrueResponse gonilniki premera 7 mm
- Vsaka slušalka ima 3 MEMS mikrofone za zaznavanje hrupa, opravljanje klicev in glasovne ukaze
- Vgrajena Li-Ion polnilna baterija (75 mAh/slušalko) in 820 mAh v polnilni škatlici
- Slušalke dosegajo IP54 odpornost na vodo in prah
- Polnjenje s priloženim USB-C kablom ali brezžično (Qi standard)
- Masa slušalke: 6,2g/slušalko, 66,4g/polnilna škatlica
V paketu
- Slušalke Momentum TW 4
- Polnilna škatlica
- USB-C kabel
- Silikonski nastavki za ušesa (XS – L)
- Silikonski nastavki s hakeljčkom (S – L)
Splošno | |
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Ušesne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | Bluetooth |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Da |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 30 h |
| Čas polnjenja baterije | 1,5 h |
| Premer gonilnikov | 7 mm |
| Frekvenčni odziv | 5 – 21000 Hz |
| Občutljivost | 107 dB SPL |
| Harmonična distorzija (THD) | <0,08% (1 kHz/94 dB) |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 100 – 10000 Hz |
| Bitna globina | 24-bit |
| Različica Bluetooth | 5.4 |
| Podprti profili | A2DP, AVRCP, HFP, TMAP, PBP |
| Podprti kodeki | SBC, AAC, aptX™, aptX™ Adaptive/Lossless, LC3 |





