Slušalke Razer Kraken V4 X, USB
Slušalke Razer Kraken V4 X, USB
RZ04-05180100-R3M1
Žične gaming slušalke s 40 mm TriForce Titanium gonilniki za odličen zvok, zložljivim HyperClear kardioidnim mikrofonom za jasen zajem glasu in priklopom z USB-C kablom dolžine 1,8 m. Podpirajo 7.1 prostorski zvok in imajo Razer znak s prilagodljivo RGB LED osvetlitvijo. Udobne ušesne blazinice iz spominske pene odete v mešanico tekstila in sintetičnega usnja za celodnevno udobje. Priložen adapter USB-C v USB-A.
Lastnosti
- Vrtljive slušalke za večje udobje in lažje pospravljanje
- Ušesne blazinice iz spominske pene odete s kombinacijo tekstila in sintetičnega usnja za celodnevno udobje
- Enostaven priklop z USB-C kablom dolžine 1,8 m. Priložen adapter USB-C v USB-A
- USB-C brezžični 2,4 GHz sprejemnik z USB-A adapterjem, ter Bluetooth in USB povezljivost
- 7.1 prostorski zvok (na Windows 10 ali novejših operacijskih sistemih)
- Vgrajen gumb za vklop/izklop mikrofona ter kolešček za nastavitev glasnosti
- Slušalke tehtajo cca. 300 gramov
Splošno | |
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Ne |
| Priklop | USB-A in USB-C |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
Podrobnosti | |
| Premer gonilnikov | 40 mm |
| Frekvenčni odziv | 20 Hz – 20 kHz |
| Občutljivost | 96 dBSPL / mW @ 1 kHz |
| Impedanca | 32 Ω (1 kHz) |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 100 Hz – 10 kHz |
| Občutljivost (mikrofon) | -42 ± 3 dBV/Pa, 1 kHz |
| Dolžina kabla | 1,8 m |





