Slušalke Razer Kraken Kitty V3 Pro, črne
Slušalke Razer Kraken Kitty V3 Pro, črne
RZ04-05170300-R3M1
Odkrijte svoj Meow faktor z brezžičnimi slušalkami Razer Kraken Kitty V3 Pro z osvetljenimi Chroma RGB mačjimi ušesi. Povežite se prek USB, 2.4 GHz HyperSpeed ali Bluetooth, uživajte v jasnem mikrofonu in odzivni osvetlitvi. Slušalke ponujajo 40 mm TriForce gonilnike, THX prostorski zvok, udobne blazinice iz spominske pene in do 70 ur baterije.
Gonilniki TriForce 40 mm prinašajo jasne visoke, bogate srednje in globoke nizke tone za najbolj dinamično izkušnjo. Igre, glasba in filmi bodo slišati odlično. Napredni THX zvok pa poskrbi za boljšo prostorsko predstavo v igrah. HyperClear mikrofon pa poskrbi, da boste v igrah ali klicih slišani jasno. Mikrofon lahko tudi pospravite v slušalko, kadar ga ne potrebujete.
Lastnosti
- Brezžične gaming slušalke z mačjimi ušesi in Chroma RGB osvetlitvijo na ušesih in slušalkah
- HyperClear mikrofon za odličen zajem zvoka
- THX prostorski zvok (na Windows 10 ali novejših)
- 40 mm TriForce gonilniki z močnimi basi, jasnimi visokimi in bogatimi srednjimi toni
- Ušesne blazinice iz sintetičnega usnja in spominske pene
- Omogočajo povezavo z 2.4 GHz HyperSpeed USB sprejemnikom, Bluetoothom ali z USB kablom
- Teža: 390 g
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | USB-A, USB-C in Bluetooth |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Ne |
| Uradna stran izdelka | Link |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 70 h |
| Premer gonilnikov | 40 mm |
| Frekvenčni odziv | 20 Hz – 28 kHz |
| Občutljivost | 98 dBSPL / mW at 1 kHz by HATS |
| Impedanca | 32 Ω |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 100 Hz – 10 kHz |
| Občutljivost (mikrofon) | -42 ± 3 dBV / Pa, 1 kHz |
| Različica Bluetooth | 5.3 |
| Podprti kodeki | AAC, SBC |
Dimenzije izdelka | |
| Teža | 390 g |





