Slušalke Razer Hammerhead Pro HyperSpeed True Wireless, ANC
Slušalke Razer Hammerhead Pro HyperSpeed True Wireless, ANC
RZ12-04590100-R3G1
Brezžične ušesne slušalke z Bluetooth in USB-C HyperSpeed povezljivostjo. Imajo Razer Chroma RGB osvetlitev, 10 mm gonilnike in podpirajo THX zvok. Imajo aktivno izničevanje šumov iz okolice. Omogočajo do 6,5 ur poslušanja in dodatnih 24 ur s polnilno škatlico za skupnih 30 ur glasbenih in gaming užitkov. So IPX4 odporne na vodo in prah. V paketu je priložen sprejemnik, polnilni kabel, USB-A v USB-C adapter ter 3 silikonski ušesni nastavki (S, M in L).
Lastnosti
- Ušesne slušalke s prilagodljivim ANC
- Povezava z USB-C HyperSpeed sprejemnikom ali Bluetooth 5.3
- RGB Razer Chroma osvetlitev
- Delujejo z računalniki, prenosniki, iPhone in Android telefoni, igralnimi konzolami in drugimi napravami
- Način “ne moti” utiša obvestila s telefona za boljšo koncentracijo pri igri
- Razer Audio App aplikacija za upravljanje za iOS in Android
Splošno | |
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Ušesne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | USB-C in Bluetooth |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Da |
| Uradna stran izdelka | RAZER HAMMERHEAD PRO HYPERSPEED |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 30 h |
| Premer gonilnikov | 10 mm |
| Frekvenčni odziv | 20 – 20.000 Hz |
| Občutljivost | 95 db SPL / mW by HATS |
| Impedanca | 16 Ω |
| Občutljivost (mikrofon) | -26 dBFS |
| SNR (mikrofon) | 64 dB |
| Različica Bluetooth | 5.3 |
Dimenzije izdelka | |
| Teža | 58 g |





