Slušalke Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for Xbox, črne
Slušalke Razer BlackShark V3 X HyperSpeed for Xbox, črne
RZ04-05420200-R3M1
Tekmuj brez omejitev z Razer BlackShark V3 X HyperSpeed brezžičnimi esports slušalkami. Z najnovejšo generacijo zvočnikov in kristalno čistim mikrofonom, podprtim z ultra hitro 2,4 GHz brezžično povezavo, še nikoli ni bilo lažje preseči svojih meja. Zasnovane za uporabo z Xbox igralnimi konzolami. Povezava z USB kablom, Bluetoothom in 2.4 GHz sprejemnikom.
Specifikacije
- Slušalke
- Frekvenčni odziv: 20 Hz – 28 kHz
- Impedanca: 32 Ω @ 1 kHz
- Občutljivost (@1 kHz): 106 dBSPL/mW pri 1 kHz (merjeno z HATS)
- Gonilniki: Razer TriForce 50 mm gonilniki 2. generacije
- Notranji premer ušesnih blazinic: 62 x 42 mm
- Blazinice iz tkanine, sintetičnega usnja in spominske pene
- Vrsta povezave: 2,4 GHz brezžično / Bluetooth / žično prek USB
- Približna teža: 270 g
- Ovalne ušesne blazinice: Hibridna tkanina in umetno usnje s spominsko peno
- Mikrofon
- Velikost kapsule: 9,9 mm
- Frekvenčni odziv: 100 Hz – 10 kHz
- Občutljivost (@1 kHz): -42 ± 3 dBV/Pa
- Vzorec zajema: Usmerjen (enosmeren)
- Kontrole na slušalkah
- Uravnavanje glasnosti
- Vklop/izklop mikrofona
- Nadzor mikrofonskega povratnega zvoka (sidetone)
- Povezava
- Brezžično: 2,4 GHz prek USB oddajnika ali Bluetooth 5.3
- Žično: USB tipa A
- Bluetooth kodek: SBC
- 7.1 prostorski zvok: Na voljo samo v operacijskem sistemu Windows 10® 64-bit (ali novejšem)
- Baterija
- Do 48 ur (povezava 2.5 GHz na Xbox)
- Do 70 ur (povezava 2,4 GHz na PC)
- Do 35 ur (povezava 2.4 GHz na Xbox + Bluetooth)
- Kompatibilnost
- Xbox Series X|S, Xbox One X, Xbox One
- PS5, PS4
- PC, Mac
- Pametni telefoni, tablice in ročne igralne konzole z Bluetooth ali USB-C vhodom
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | USB-A, USB-C in Bluetooth |
| Kombiniran 3,5 mm priklop (🎧 + 🎤) | Ne |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Ne |
| Uradna stran izdelka | Link |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 48 h |
| Premer gonilnikov | 50 mm |
| Frekvenčni odziv | 20 Hz – 28 kHz |
| Občutljivost | 106 dBSPL / mW @ 1 kHz by HATS |
| Impedanca | 32 Ω (1 kHz) |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 100 Hz – 10 kHz |
| Občutljivost (mikrofon) | -42 ± 3 dBV / Pa, 1 kHz |





