Slušalke Razer BlackShark V3 Pro for PlayStation, črne
Slušalke Razer BlackShark V3 Pro for PlayStation, črne
RZ04-05400500-R3G1
Esports slušalke, ki jim zaupajo profesionalci, so narejene za popolno prevlado. Ostani korak pred konkurenco z Razer BlackShark V3 Pro brezžičnimi esports slušalkami z aktivnim dušenjem hrupa (ANC). Z nadgrajeno tehnologijo ultra nizke zakasnitve, vodilno v industriji, in mikrofonom s celotnim frekvenčnim razponom je zmaga praktično zagotovljena. Zasnovane za uporabo s PlayStation igralnimi konzolami.
Specifikacije
- Frekvenčni odziv: 12 – 28.000 Hz
- Impedanca: 32 Ω @ 1 kHz
- Občutljivost: 108dBSPL/mW @ 1 kHz (HATS)
- Gonilniki: Dinamični 50 mm gonilniki s prepono iz bio celuloze
- Premer notranjega dela slušalke: 66 x 45 mm
- Povezava: 2,4 GHz Wireless, Bluetooth, USB kabel, 3.5 mm
- Zakasnitev: min 10 ms preko 2.4 GHz povezave
- Teža: 270g
- Ušesne blazinice iz spominske pene
- Snemljiv mikrofon 12 mm
- Frekvenčni odziv mikrofona: 100 Hz – 15 kHz
- SNR: ≥ 68dB
- Frekvenca vzorčenja: 48 kHz
- Občutljivost mikrofona: -42 ± 3 dBV/Pa
- Usmerjeni zajem zvoka
- Gumbi za upravljanje na slušalki: glasnost, vklop/izklop mikrofona, SmartSwitch, Game/Chat razmerje, ANC
- Baterija omogoča do 70 ur delovanja
- Bluetooth kodek: AAC, SBC
- Kompatibilnost: PS5, PS4, PC, Mac, pametni telefoni in tablice ter prenosne igralne konzole z Bluetoothom
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | 3,5 mm, USB-A in Bluetooth |
| Kombiniran 3,5 mm priklop (🎧 + 🎤) | Da |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Da |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 70 h |
| Premer gonilnikov | 50 mm |
| Frekvenčni odziv | 12 – 28.000 Hz |
| Občutljivost | 108dBSPL/mW @ 1 kHz (HATS) |
| Impedanca | 32 Ω @ 1 kHz |
| SNR | ≥ 68dB |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 100 Hz – 15 kHz |
| Frekvenca vzorčenja | 48 kHz |
| Bitna globina | |
| Podprti kodeki | AAC, SBC |
Dimenzije izdelka | |
| Teža | 367 g |





