Slušalke Razer BlackShark V3 Pro, Bele
Slušalke Razer BlackShark V3 Pro, Bele
RZ04-05400200-R3M1
Esports slušalke, ki jim zaupajo profesionalci, so narejene za popolno prevlado. Ostani korak pred konkurenco z Razer BlackShark V3 Pro brezžičnimi esports slušalkami z aktivnim dušenjem hrupa (ANC). Z nadgrajeno tehnologijo ultra nizke zakasnitve, vodilno v industriji, in mikrofonom s celotnim frekvenčnim razponom je zmaga praktično zagotovljena.
- Prehitite konkurenco z najhitrejšo brezžično povezavo optimizirano za ultra nizko zakasnitev 10 ms, ki prinaša skoraj instanten prenos zvoka z naprave do slušalk.
- Gonilniki so uglašeni za izboljšano jasnost in prostorsko predstavo. Imajo prepono iz bio-celuloze, ki prinaša nareven in močan zvok ter izboljša zvoke kot so npr. stopinje v igri in druge zvočne učinke z izjemno podrobnostjo.
- Snemljiv mikrofon zajame vse nianse v vašem glasu, da bodo vaši ukazi slišani jasno in glasno ter v naravnem tonu. ANC omogoča izničevanje šumov iz okolice v kombinaciji z odlično pasivno izolacijo slušalk samih.
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | 3,5 mm, USB-A in Bluetooth |
| Kombiniran 3,5 mm priklop (🎧 + 🎤) | Da |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Da |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 70 h |
| Premer gonilnikov | 50 mm |
| Frekvenčni odziv | 12 Hz – 28 kHz |
| Občutljivost | 108dBSPL/mW @ 1 kHz by HATS |
| Impedanca | 32 Ω @ 1 kHz |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 20 Hz – 20 kHz |
| Občutljivost (mikrofon) | -42 ± 3 dBV/Pa |
| SNR (mikrofon) | ≥ 68dB |
| Frekvenca vzorčenja | 48 kHz |
| Različica Bluetooth | 5.3 |
| Podprti kodeki | AAC, SBC |





