Slušalke Razer BlackShark V3, bele
Slušalke Razer BlackShark V3, bele
RZ04-05410400-R3M1
Izrazi svojo željo po zmagi z Razer BlackShark V3 brezžičnimi esports slušalkami, razvitimi za novo tekmovalno meto. S tehnologijo ultra nizke zakasnitve 10 ms, nadgrajeno zvočno zmogljivostjo in izjemnim mikrofonom s širokim frekvenčnim razponom, si zagotovi prednost v vsakem možnem pogledu. Omogočajo brezžično 2,4 GHz in Bluetooth povezavo, ter žično z USB kablom. Baterija pa jim omogoča do 70 ur delovanja.
Specifikacije
- Frekvenčni odziv: 12 – 28.000 Hz
- Impedanca: 32 Ω @ 1 kHz
- Občutljivost: 106dBSPL/mW @ 1 kHz (HATS)
- Gonilniki: Dinamični Titanovi 50 mm gonilniki
- Premer notranjega dela slušalke: 65 x 45 mm
- Povezava: 2,4 GHz Wireless, Bluetooth, USB kabel
- Zakasnitev: min 10 ms preko 2.4 GHz povezave
- Teža: 270g
- Ušesne blazinice iz spominske pene
- Snemljiv mikrofon 9,9 mm
- Frekvenčni odziv mikrofona: 60 – 16.000 Hz
- SNR: ≥ 60dB
- Frekvenca vzorčenja: 32 kHz
- Občutljivost mikrofona: -42 ± 3 dBV/Pa
- Usmerjeni zajem zvoka
- Gumbi za upravljanje na slušalki: glasnost, vklop/izklop mikrofona, SmartSwitch, Game/Chat razmerje
- Baterija omogoča do 70 ur delovanja
- Bluetooth kodek: AAC, SBC
Splošno | |
|---|---|
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | USB-A in Bluetooth |
| Kombiniran 3,5 mm priklop (🎧 + 🎤) | Da |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
Podrobnosti | |
| Premer gonilnikov | 70 mm |
| Frekvenčni odziv | 12 Hz – 28 kHz |
| Občutljivost | 106dBSPL/mW @ 1 kHz by HATS |
| Impedanca | 32 Ω @ 1 kHz |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 60 Hz – 16 kHz |
| Občutljivost (mikrofon) | -42 ± 3 dBV/Pa |
| SNR (mikrofon) | ≥ 60dB |
| Frekvenca vzorčenja | 32 kHz |
| Podprti kodeki | AAC, SBC |





