Slušalke Razer Blackshark V2 Pro za PlayStation, črne
Slušalke Razer Blackshark V2 Pro za PlayStation, črne
RZ04-04530500-R3G1
Slušalke primerne za gaming uporabo in optimizirane za PlayStation konzole. Imajo odlična 50mm TriForce Titanium gonilnika, snemljv HyperClear mikrofon in Tempest 3D prostorski zvok. Omogočajo povezavo z USB-C HyperSpeed sprejemnikom ali Bluetooth 5.2. Za dobro pasivno zvočno izolacijo in udobje poskrbita ušesni blazinici iz spominske pene, za popoln nadzor nad zvokom pa gumbi na slušalkah. Polnilna baterija omogoča do 70 ur uporabe. Primerna za PlayStation 5, PC, Mac in mobilne naprave.
- Prenovljene Blackshark V2 Pro so razvite v sodelovanju z vrhunskimi e-športniki. Poskrbijo za kristalno čist zvok, napredno zvočno izolacijo in celodnevno udobno nošenje. Opremljene so s snemljivim HyperClear Super Wideband mikrofonom, ki zajema širok spekter frekvenc ter jasen in detajlen zvok, Triforce Titanium 50mm gonilniki pa poskrbjo za jasno reprodukcijo zvoka. Zvok je mogoče prilagoditi s pomočjo Razer Synapse in Pro-Tuned FPS Audio profilov, ki jih je mogoče nastaviti za različne igre.
- Frekvenčni odziv: 12 – 28.000 Hz
- Impedanca: 32 Ω
- Občutljivost: 100 dBSPL / mW @ 1 kHz po HATS
- Gonilniki: 50 mm Razer TriForce Titanium
- Ovalne ušesne blazinice iz mehke spominske pene
- Notranje dimenzije slušalke: 62 x 42 mm
- Napredna pasivna zvočna izolacija
- Povezava z USB-A 2.4 GHz brezžičnim sprejemnikom ali z Bluetooth 5.2
- Snemljiv enosmerni mikrofon s širokim kotom zajema
- Frekvenčni odziv mikrofona: 100 – 10.000 Hz
- Občutljivost mikrofona: -42 ± 3 dBV / PA, 1 kHz
- Baterija omogoča do 70 ur uporabe
- Gumb za nadzor nad glasnostjo, vklop/izklop mikrofona, preklop med 2,4 GHz / Bluetooth povezavo ter menjavo zvočnih profilov na slušalki
- Masa: 320 g
- Kompatibilne s PC (USB-A 2,4 GHz Wireless, Bluetooth 5.2), PlayStation (USB-A 2,4 GHz Wireless), mobilne naprave (Bluetooth 5.2)
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | USB-C in Bluetooth |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Ne |
| Avtonomija baterije | 70 h |
| Premer gonilnikov | 50 mm |
| Frekvenčni odziv | 12 Hz – 28 kHz |
| Občutljivost | 100 dBSPL / mW @ 1 kHz by HATS |
| Impedanca | 32 Ω (1 kHz) |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 100 Hz – 10 kHz |
| Občutljivost (mikrofon) | -42 dBV / Pa, 1 kHz |
| Različica Bluetooth | 5.2 |
| Podprti kodeki | AAC, SBC |





