Slušalke Razer Barracuda X Wireless (2022), črne
Slušalke Razer Barracuda X Wireless (2022), črne
RZ04-04430100-R3M1
Gaming slušalke, ki nudijo enostavno preklaplanje med 2,4GHz in Bluetooth povezavo. Opremljene so s 40mm gonilniki in z odstranljivim mikrofonom. Baterija nudi do 50 ur uporabe. Omogočajo priklop preko USB-C brezžičnega vmesnika ali Bluetooth povezave.
- Slušalke omogočajo priklop preko brezžičnega USB sprejemnika ali preko Bluetooth povezave, med njima pa se enostavno preklaplja z uporabo gumba.
- Opremljene so TriForce 40mm gonilniki, ki zagotavljajo vrhunski zvok. Mikrofon omogoča enostavno odstranitev in s tem lažje prenašanje slušalk.
- Na slušalki so enostavno dostopni gumbi za upravljanje glasnosti in predvajanje glasbe, ki jo je mogoče poslušati do kar 50 ur z enim polnjenjem baterije.
Lastnosti
- Nudijo priklop preko USB-C brezžičnega sprejemnika in Bluetooth povezave
- Odstranljiv mikrofon
- TriForce 40mm gonilniki za vrhunsko zvočno iskušnjo
- Baterija omogoča do 50 ur uporabe
- Polnjenje preko USB-C kabla
- Enostaven preklop med načinom povezave s SmartSwitch gumbom
- Frekvenčni odziv: 20Hz – 20kHz
- Frekvenčni odziv mikrofona: 100Hz – 10kHz
- Impedanca: 32 Ω
- Občutljivost: 96 dB SPL/mW
- Notranja velikost slušalke: 60 x 40 mm
- Masa: cca 250g
Splošno | |
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | USB-C in Bluetooth |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
Podrobnosti | |
| Avtonomija baterije | 50 h |
| Premer gonilnikov | 40 mm |
| Frekvenčni odziv | 20Hz – 20kHz |
| Občutljivost | 96 dB SPL/mW |
| Impedanca | 32 Ω |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 100Hz – 10kHz |





