Slušalke Audio-Technica ATH-G1 Gaming, črne
Slušalke Audio-Technica ATH-G1 Gaming, črne
ATH-G1
Audio-Technica ATH-G1 so odlične gamerske slušalke, opremljene s 45-milimetrskima gonilnikoma, ki prinašata zvok studijske kakovosti. Za kristalno čisto komunikacijo s soigralci ali gledalci prenosa v živo je tu snemljiv in upogljiv mikrofon s superkardioidnim vzorcem, za nadzor mikrofona in glasnosti poskrbi nadzorna ploščica na kablu, za odlično udobje pa mehki ušesni blazinici in naglavni trak.
Lastnosti
- Zaprti tip slušalk
- Ušesni blazinici lahko enostavno snamemo in zamenjamo
- Združjive s PS4, Xbox One, prenosniki, PC in ostalimi napravami s standardnim 3,5 mm priključkom
- Največja vhodna moč: 1300 mW
- Priložen razdelilnik na konektor za slušalke in konektor za mikrofon
- Priložena zaščita proti vetru za mikrofon
Paket vsebuje
- Slušalke ATH-G1
- Razdelilnik na konektor za slušalke in konektor za mikrofon
- Zaščita proti vetru za mikrofon
- Dokumentacija
- ATH-AG1 se ponašajo s posebno nastavljenima gonilnikoma s premerom 45 m, ki ponujata živahen zvok studijske kakovosti. Slušalke so opremljene tudi z odličnim upogljivim in snemljivim mikrofonom, ki poskrbi za odlično komunikacijo z vašimi soigralci ali publiko med prenosom v živo. Mikrofon ima superkardioidni vzorec, kar pomeni, da bo pobiral res samo vaš govor in ne tudi neželenih zvokov okoli vas.
- Na slušalke je pripet kabel dolžine 2 m s pozlačenim 3,5 mm priključkom, koleščkom za upravljanje glasnosti in stikalom za vklop/izklop mikrofona. ATH-AG1 imajo močno, a lahko konstrukcijo, kar zagotavlja odlično vzdržljivost. Za udobje pa poskrbijo naglavni trak in ušesni blazinici, ki odlično dihajo.
Splošno | |
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Da |
| Priklop | 3,5 mm |
| Kombiniran 3,5 mm priklop (🎧 🎤) | Da |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Ne |
Podrobnosti | |
| Frekvenčni odziv | 5 – 40.000 Hz |
| Občutljivost | 101 dB/mW |
| Impedanca | 45 Ω |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 30 – 20.000 Hz |
| Občutljivost (mikrofon) | -43 dB (1V/Pa, at 1 kHz) |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Teža | 257 g |





