Slušalke Audio-Technica ATH-AVC500, črne
Slušalke Audio-Technica ATH-AVC500, črne
ATH-AVC500
Slušalke Audio-Technica ATH-AVC500 se ponašajo z velikima, 53-milimeterskima CCAW gonilnikoma, ki zagotavljata bogato, široko zvočno reprodukcijo. Obdana sta z aluminijastima ohišjema, ki zmanjšujeta vibracije. Samonastavljiv naglavni trak in mehki ušesni blazinici pa poskrbijo za udobje tudi po več urah nošenja.
Lastnosti
- Velika 53-milimetrska CCAW gonilnika, ki proizvajata bogat zvok z močnim basom
- Slušalki sta obdani z aluminijastima ohišjema, ki zmanjšujeta vibracije
- Samonastavljiv naglavni trak zagotavlja udobje tudi po več urah nošenja
- Mehki ušesni blazinici iz pene za odlično udobje
- Pozlačena konektorja (3,5 mm ali 6,3 mm)
- Največja vhodna moč: 1.800 mW
Paket vsebuje
- Slušalke ATH-AVC500
- Dokumentacija
Splošno | |
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Ne |
| Priklop | 3,5 mm in 6,3 mm |
| Nadzorna ploščica | Ne |
| Mikrofon | Ne |
| Aktivna zvočna izolacija | Ne |
Podrobnosti | |
| Frekvenčni odziv | 10 – 25.000 Hz |
| Občutljivost | 106 dB/mW |
| Impedanca | 40 Ω |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Teža | 270 g |
Audio-Technica ATH-AVC500 se ponašajo z velikima, 53-milimeterskima CCAW gonilnikoma, ki zagotavljata bogato, široko zvočno reprodukcijo. Obdana sta z aluminijastima ohišjema, ki zmanjšujeta vibracije. Samonastavljiv naglavni trak in mehki ušesni blazinici pa poskrbijo za udobje tudi po več urah nošenja.
Lastnosti
- Velika 53-milimetrska CCAW gonilnika, ki proizvajata bogat zvok z močnim basom
- Slušalki sta obdani z aluminijastima ohišjema, ki zmanjšujeta vibracije
- Samonastavljiv naglavni trak zagotavlja udobje tudi po več urah nošenja
- Mehki ušesni blazinici iz pene za odlično udobje
- Pozlačena konektorja (3,5 mm ali 6,3 mm)
- Največja vhodna moč: 1.800 mW
Paket vsebuje
- Slušalke ATH-AVC500
- Dokumentacija





