Slušalke Audio-Technica ATH-AD500X
Slušalke Audio-Technica ATH-AD500X
ATH-AD500X
Audio-Technica ATH-AD500X so slušalke odprtega tipa, ki ponujajo kakovostno zvočno izkušnjo. Ponašajo se z lahkim aluminijastim okvirjem in 53 mm gonilnikoma s CCAW tuljavami, ki poskrbita za izjemno naraven zvok z udarnim basom in čistimi vokali. Podpora 3D Wing Support se samodejno prilagodi vaši glavi in skupaj z mehkima blazinicama zagotavlja odlično udobje. Slušalke so opremljene tudi s kakovostnim bakrenim kablom.
Lastnosti
- 53 mm gonilnika s CCAW tuljavami zagotavljata naravno zvočno reprodukcijo z globokim, udarnim basom in izjemno projekcijo vokalov
- Slušalke so odprtega tipa
- Lahko aluminijasto ohišje
- Slušalke ne pritiskajo na ušesa in s samodejno nastavljivo podporo na naglavnem traku 3D Wing Support ter mehkima ušesnima blazinicama zagotavljajo odlično udobje
- Visoko prevoden bakren kabel, obdan s TPE za preprečevanje zapletanja
- Priložen 6,3 mm adapter
Paket vsebuje
- Slušalke ATH-AD500X
- 6,3 mm adapter
- Dokumentacija
Splošno | |
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Ne |
| Priklop | 3,5 mm in 6,3 mm |
| Nadzorna ploščica | Ne |
| Mikrofon | Ne |
| Aktivna zvočna izolacija | Ne |
Podrobnosti | |
| Frekvenčni odziv | 5 – 25.000 Hz |
| Občutljivost | 100dB/mW |
| Impedanca | 48 ohm |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Teža | 235 g |
- Novo zasnovani 53-milimetrski gonilniki z glasovnimi tuljavami CCAW reproducirajo izjemno naraven zvok z globokimi, udarnimi basi in izjemno glasovno projekcijo
- Slušalke na prostem ne povzročajo pritiska na ušesa, kar povzroči povsem naraven občutek
- Lahka aluminijasta ovojnica iz satja
- Samonastavljivo ohišje 3D Wing Support nudi udobno podporo za prijetnejšo izkušnjo poslušanja
- Prožne ušesne blazinice iz dvignjenega blaga ponujajo odlično udobje in trajnost pri nošenju
- Visoko prevodni enostranski kabel OFC (baker brez kisika) z elastičnim TPE ovojem za preprečevanje zapletov
- Pozlačeni stereo 1/8 “(3,5 mm) konektor z 1/4” (6,3 mm) adapterjem





