Slušalke ASUS TUF Gaming H1 Gen II, črne
Slušalke ASUS TUF Gaming H1 Gen II, črne
90YH044B-BHUA00
Žične gaming slušalke s 40 mm gonilniki ASUS Essence, virtualnim 7.1 prostorskim zvokom in TeamSpeak certificiranim mikrofonom. Slušalke tehtajo 297 gramov, imajo udobne ušesne blazinice in belo osvetljen TUF znak. Priključijo se z USB-A kablom in so primerne tako za PC kot PlayStation 5.
- Slušalke imajo 40 mm gonilnike ASUS Essence s kompaktnimi zračnimi komorami, ki zagotavljajo čist zvok z globokimi basi v širokem frekvenčnem razponu od 20 – 20.000 Hz.
- Prostorski zvok prinaša konkurenčna prednost v igri, kjer slišite iz katere smeri prihaja zvok.
- Slušalke imajo vgrajen enosmerni analogni mikrofon na gibljivem nosilcu, certificiran s strani TeamSpeak, ki je nastavljen za zagotavljanje jasne komunikacije.
- TUF Gaming H1 Gen II so prve TUF slušalke z vgrajeno osvetlitvijo, ki poživi vsako igralno postavitev. TUF logotip je osvetljen z belo.
Lastnosti
- 40 mm ASUS Essence gonilniki in virtualni 7.1 prostorski zvok za odlično igralno iskušnjo
- Certificiran enosmerni mikrofon s strani TeamSpeak za jasno komunikacijo
- Lahka zasnova s 297 grami in kovinski naglavni trak za udobno dolgotrajno igranje
- Vzdržljive ušesne blazinice so enostavne za odstranjevanje in odporne na čiščenje
- Enobarvna osvetlitev logotipa TUF
- USB priključek Type-A za združljivost z računalniki in PlayStation® 5
- Vgrajeni gumbi za prilagajanje glasnosti, utišanje mikrofona, virtualni 7.1 prostorski zvok in vklop/izklop osvetlitve
Splošno | |
| Tip naprave | Slušalke |
| Tip slušalk | Naglavne |
| Brezžična povezava | Ne |
| Priklop | USB-A |
| Nadzorna ploščica | Da |
| Mikrofon | Da |
| Aktivna zvočna izolacija | Ne |
Podrobnosti | |
| Premer gonilnikov | 40 mm |
| Frekvenčni odziv | 20Hz – 20KHz |
| Impedanca | 32 ohm |
| Frekvenčni odziv (mikrofon) | 100-10KHz |
| Občutljivost (mikrofon) | -24dB |
| Dolžina kabla | 2 m |





