Seagate BarraCuda 2TB 3,5 SATA3 6GB/s 256MB 7200 obratov
Seagate BarraCuda 2TB 3,5 SATA3 6GB/s 256MB 7200 obratov
ST2000DM008
Seagate ST2000DM008 iz serije BarraCuda je namenjen uporabnikom, ki iščejo zanesljivo rešitev za shranjevanje podatkov v osebnih računalnikih. Disk ponuja 2TB prostora in uporablja SATA 6Gb/s vmesnik za učinkovito povezljivost. Z zasnovo 3,5-palčnega formata in preizkušeno tehnologijo magnetnega zapisa CMR je primeren za širok spekter splošnih računalniških opravil. Disk je idealen za pisarniške naloge, domače računalnike, medijske vsebine in drugo osnovno uporabo, kjer je ključna stabilnost in konsistentna zmogljivost.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | ST2000DM008 |
| Kapaciteta | 2 TB |
| Format | 3,5″ |
| Vmesnik | SATA 6 Gb/s |
| Hitrost vrtenja | 7200 RPM |
| Predpomnilnik (cache) | 256 MB |
| Tehnologija zapisa | CMR |
| Povprečni čas med napakami (MTBF) | 600.000 ur |
| Obremenitev (Workload Rate) | 55 TB/leto |
| Delovna temperatura | 0 °C do 60 °C |
| Dimenzije (Š × D × V) | 101,85 × 146,99 × 20,2 mm |
| Teža | 415 g |





