SanDisk 32GB Cruzer Blade USB-A 2.0 USB ključ (rdeč)
SanDisk 32GB Cruzer Blade USB-A 2.0 USB ključ (rdeč)
SDCZ50-032G-B35
SanDisk Cruzer Blade je USB‑ključ s kapaciteto 32GB in vmesnikom USB 2.0, zasnovan za osnovno shranjevanje in prenos podatkov. Zaradi kompaktne oblike je idealen za uporabo na poti, v službi ali doma. Ključ SanDisk Cruzer Blade se preprosto priključi v USB‑A vtičnico in za delovanje ne potrebuje nobene dodatne programske opreme. Združljiv je s širokim naborom operacijskih sistemov in je idealna izbira za varno shranjevanje podatkov ali kot dodatna pomnilniška rešitev.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | SDCZ50-032G-B35 |
| Barva | rdeča in črna |
| Kapaciteta | 32 GB |
| Vmesnik | USB 2.0 (USB‑A) |
| Dimenzije | 41,50 x 17,60 x 7,40 mm |
| Teža | približno 3g |
| Vsebina paketa | USB‑ključ SDCZ50-032G-B35 |
