Sandberg Micro Wifi Dongle 650 Mbit/s brezžična USB mrežna kartica
Sandberg Micro Wifi Dongle 650 Mbit/s brezžična USB mrežna kartica
133-91
Micro Wifi Dongle 650 Mbit/s brezžična USB mrežna kartica omogoča dostop do brezžičnega omrežja preko vhoda USB. Micro Wifi brezžična USB mrežna kartica zagotavlja odlične hitrosti prenosa podatkov. Majhna velikost omogoča veliko kompaktnosti med vašo uporabo, saj ne zavzame nobenega prostora, razen enega priključka USB. Namestitev je mogoča brez gonilnikov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | 133-91 |
| Čipovje | RTL8811CU |
| Standardi | IEEE 802.11a/ac/g/b/n |
| USB priključek | USB 2.0 Hi-Speed, tip A |
| Domet | do 20 m |
| Frekvenčni pasovi | 2,4–2,4835 GHz / 4,92–5,945 GHz |
| Hitrosti prenosa (en pas) | 2,4 GHz do 200 Mbps/150 Mbps, 5 GHz do 433 Mbps, samodejni preklop |
| Hitrosti prenosa (dva pasova) | do 650 Mbps, samodejni preklop |
| Varnost | WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK (TKIP/AES), WEP 64/128 bit, WPS |
| Antena | vgrajena vsesmerna antena |
| Oddajna moč | 18 dBm (EIRP) |
| Združljivost | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP |
| Podatki o pakiranju | 1x Sandberg Micro WiFi USB Dongle 650 Mbit/s, 1x navodila za uporabo |





