SAMSUNG Galaxy TAB S10+ X820 512GB WIFI SIVA
SAMSUNG Galaxy TAB S10+ X820 512GB WIFI SIVA
SM-X820NZAPEUE
Prvi Samsung tablični računalnik v industriji, ki je namenjen umetni inteligenci. Vrhunska strojna oprema vključuje 31,5-centimetrski (12,4-palčni) dinamični zaslon AMOLED 2X – idealno platno za intuitivno S Pen pisalo, ki je priloženo modelu. Galaxy Tab S10+ je ustvarjen na podlagi Samsung dediščine zagotavljanja zmogljivih izkušenj in izkoriščata velike skoke v procesorski moči umetne inteligence, da zagotovita izjemno zmogljivo izkušnjo brez zamikov. V kombinaciji z dolgotrajnim delovanjem baterije in izjemno hitrim polnjenjem (Super-Fast Charging) Galaxy Tab S10 serija omogoča daljšo uporabo naprave z manj časa, porabljenega za čakanje na polnjenje.
| Kategorija | Specifikacije |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 34,496 cm (12.4″) Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1752 x 2800 pixels, 16:10 |
| Operacijski sistem | Android 14 |
| Mobilni prenos podatkov (WWAN) | NE |
| Barva | Siva |
| Procesor | Octa-core (1×3.25 GHz Cortex-X4 & 3×2.85 GHz Cortex-X4 & 4×2.0 GHz Cortex-A720) |
| Pomnilnik RAM | 12 GB |
| Pomnilnik FLASH | 512 GB |
| Priključki | USB 3.2 Generacija 1 |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.3 |
| Čitalec kartic | microSD (do 1.5TB) |
| Kamera spredaj in zadaj | Glavna 13.0 MP + 8.0 MP, sprednja 12.0 MP |
| Zvočniki | Yes, with stereo speakers (4 speakers) |
| Senzorji | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, Wireless Samsung DeX |
| Baterija in napajanje | 10090 mAh |
| Priloženo | Pisalo |
| Mere (Š x V x G) | 185,4 x 285,4 x 5,6 mm |
| Teža | 571 g |
| Dodatne informacije | S Pen pisalo |
| Garancija | 24 mesecev |





