SAMSUNG GALAXY TAB S10 LITE 5G 128GB GRAY
SAMSUNG GALAXY TAB S10 LITE 5G 128GB GRAY
SM-X406BZAREUE
Galaxy Tab S10 Lite – vsestranska tablica za vsakodnevno uporabo, ki združuje zmogljivost, zabavo in ustvarjalnost. Tablica ima 10,9-palčni zaslon z Vision Boosterjem in do 600 nitov svetlosti za udobno uporabo v vseh svetlobnih pogojih. Opremljena je z zmogljivim procesorjem, 8.000 mAh baterijo in super hitrim polnjenjem za dolgotrajno uporabo brez prekinitev. Priloženo pisalo S Pen in pametne funkcije, kot sta pomoč pri rokopisu in reševalnik matematičnih problemov, omogočajo enostavno ustvarjanje, zapisovanje in učenje.
| Kategorija | Specifikacije |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 27,68 cm (10,9″) TFT LCD, 90Hz |
| Operacijski sistem | Android 15 |
| Mobilni prenos podatkov (WWAN) | DA |
| Barva | Siva |
| Procesor | Octa-core (4×2.4 GHz Cortex-A78 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| Pomnilnik RAM | 6 GB |
| Pomnilnik FLASH (ROM) | 128 GB |
| Priključki | USB Type-C 2.0 |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| Čitalec kartic | microSDXC |
| Kamera | Glavna 8 MP (wide) AF, sprednja 5 MP (wide) |
| Zvočniki | Yes, with stereo speakers |
| Senzorji | Accelerometer, gyro, proximity (accessories only), compass (cellular model only) |
| Baterija in napajanje | Li-Po 8000 mAh |
| Priloženo | Naprava, podatkovni kabel, garancijska izjava, kratka navodila za uporabo, S Pen pisalo |
| Mere (Š x V x G) | 165,8 x 254,3 x 6,6 mm |
| Teža | 524 g |
| Dodatne informacije | S Pen pisalo |
| Garancija | 24 mesecev |





