SAMSUNG GALAXY TAB A11 WIFI 64GB GRAFITNA
SAMSUNG GALAXY TAB A11 WIFI 64GB GRAFITNA
SM-X130NZAAEUE
Samsung Galaxy Tab A11 je kompaktna 8,7-palčna Wi-Fi tablica z živahnim 90 Hz zaslonom in zmogljivim osemjedrnim procesorjem Helio G99. Opremljena je s 4 GB RAM-a, 64 GB pomnilnika (razširljivega do 2 TB), 5100 mAh baterijo in 15 W hitrim polnjenjem. Ima 8 MP zadnjo in 5 MP sprednjo kamero, deluje pa na Android 15 z One UI 7.0.
| Kategorija | Specifikacije |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 20,30 cm (8,0”) TFT, LCD 1920×1200, 120 Hz |
| Operacijski sistem | Android 14 |
| Mobilni prenos podatkov (WWAN) | DA |
| Barva | Zelena |
| Procesor | Samsung Exynos 1380, OctaCore, 2,4 GHz / 2 GHz |
| Pomnilnik RAM | 6 GB |
| Pomnilnik FLASH | 128 GB |
| Priključki | USB Type-C 2.0, stereo 3,5 mm |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.3 |
| Čitalec kartic | microSD (do 1TB) |
| Kamera | Spredaj in zadaj 13 MP autofocus, sprednja 5 MP |
| Zvočniki | DA |
| Senzorji | Senzor pospeška, Senzor prstnih odtisov, Žiroskop, Geomagnetni senzor, Senzor za pokrov, RGB senzor svetlobe, Senzor bl / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 5050 mAh (internet do 11h) |
| Priloženo | Pisalo |
| Mere (Š x V x G) | 126,8 x 213,8 x 10,1 mm |
| Teža | 433 g |
| Dodatne informacije | S pen, NFC |
| Garancija | 24 mesecev |





