SAMSUNG GALAXY TAB 5 ACTIVE WIFI 128GB
SAMSUNG GALAXY TAB 5 ACTIVE WIFI 128GB
SM-X300NZGAEEE
Samsung Galaxy Tab Active5 WiFi je robustna in zanesljiva tablica, zasnovana za delo v zahtevnih okoljih, kjer sta vzdržljivost in mobilnost ključnega pomena. Opremljena je z 8,0-palčnim TFT LCD zaslonom z ločljivostjo 1920 × 1200 pik in osveževalno frekvenco 120 Hz, kar omogoča gladko in jasno prikazovanje vsebin tudi na prostem, zahvaljujoč svetlosti do 600 nitov in funkciji Vision Booster. Tablico poganja zmogljiv Exynos 1380 (5 nm) procesor, ki v kombinaciji s 6 GB RAM-a in 128 GB notranjega pomnilnika zagotavlja tekoče delovanje tudi pri večopravilnosti. Pomnilnik je mogoče razširiti z microSD kartico do 1 TB 2. Zasnovana je za uporabo v ekstremnih pogojih – ima certifikat MIL-STD-810H za odpornost na padce, vibracije, vlago in temperaturne spremembe ter IP68 zaščito pred vodo in prahom. Zaslon je zaščiten z Corning Gorilla Glass 5, kar dodatno povečuje odpornost.
| Kategorija | Specifikacije |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 20,30 cm (8,0”) TFT, LCD 1920×1200, 120Hz |
| Operacijski sistem | Android 14 |
| Mobilni prenos podatkov (WWAN) | NE |
| Barva | Zelena |
| Procesor | Samsung Exynos 1380, OctaCore, 2,4 GHz & 2 GHz |
| Pomnilnik RAM | 6 GB |
| Pomnilnik FLASH (ROM) | 128 GB |
| Priključki | USB Type-C 2.0, stereo 3,5 mm |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.3 |
| Čitalec kartic | MicroSD (do 1TB) |
| Kamera | Zadaj 13 MP autofocus, spredaj 5 MP |
| Zvočniki | Da |
| Senzorji | Senzor pospeška, senzor prstnih odtisov, žiroskop, geomagnetni senzor, senzor za pokrov, RGB senzor svetlobe, / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 5050 mAh (internet do 11h) |
| Priloženo | Pisalo |
| Mere (Š x V x G) | 126,8 x 213,8 x 10,1 mm |
| Teža | 433 g |
| Dodatne informacije | S Pen, NFC |
| Garancija | 24 mesecev |





