Računalnik MSI Modern AM272P 1M Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 27″ FHD / Windows 11 Home (bel)
Računalnik MSI Modern AM272P 1M Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 27″ FHD / Windows 11 Home (bel)
AIOMSI00024-1
Velik zaslon omogoča udobno delo z dokumenti, preglednicami, predstavitvami in več odprtimi aplikacijami hkrati, medtem ko sodobna platforma zagotavlja stabilno delovanje pri vsakodnevnih poslovnih nalogah. Zaradi elegantnega dizajna, tihega delovanja in dobre povezljivosti je MSI Modern AM272P 1M odlična izbira za podjetja, izobraževalne ustanove ter uporabnike, ki potrebujejo praktično in zanesljivo namizno rešitev.
Procesor Intel Core 5 120U 1.4GHz (do 5.00 GHz, predpomnilnik 12MB)
Zaslon 27″ (68,5 cm) 1920×1080 (FHD) IPS, nebleščeč
Pomnilnik 16GB, 512GB SSD PCIe GEN4x4 NVMe disk
Integrirana grafična kartica Intel Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Home
Lastnosti:
- DDR5 SODIMM (dve reži, zasedeni, podpora do max 64GB)
- 2x 2W zvočnika, 2.0MP (1080P) spletna kamera s podporo za Windows Hello + mikrofon
- 1x 2.5″ za disk
- LAN 100/1000, Wi-Fi 6E + BT 5.3
- VESA 75×75
- kensington lock: da
Nastavitve zaslona:
- -4°~20° (tilt)
- 0~130mm (po višini)
Vmesniki ob strani:
- 2x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type C
- 2x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A
- 1x 3.5mm audio combo
Vmesniki zadaj:
- 2x USB 2.0 Type A
- 1x LAN RJ45
- 1x HDMI out
- 1x HDMI in
Dimenzije: 611.75 x 194.68 x 561.48 mm
Teža: 7,5kg
Garancija: 3 leta
| Tip | All-In-One |
| Diagonala zaslona | 27″ (68,5 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Opis procesorja | Intel Core 5-120U 1.4GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |





