Računalnik LENOVO ThinkCentre M70q Gen 6 Core Ultra 5 / 16GB / 512GB SSD / Windows 11 Pro (črn)
Računalnik LENOVO ThinkCentre M70q Gen 6 Core Ultra 5 / 16GB / 512GB SSD / Windows 11 Pro (črn)
PCLE00010-2
ThinkCentre serija je znana po robustni izdelavi, stabilnem delovanju in naprednih varnostnih funkcijah, zato je idealna za podjetja, javne ustanove ter izobraževalne organizacije. M70q Gen 6 omogoča tekoče izvajanje vsakodnevnih poslovnih nalog, upravljanje več aplikacij hkrati ter zanesljivo delovanje v dolgoročnih IT okoljih. Predstavlja profesionalno in prostorsko varčno rešitev za sodobne pisarne.
Procesor Intel Core Ultra 5 225T 1.9 GHz (do 4.9 GHz, predpomnilnik 20MB)
Pomnilnik 16GB, 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal disk
Integrirana grafična kartica Intel Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Pro
Lastnosti:
- NPU: Intel AI Boost, do 13 TOPS
- DDR5-5600 (dve reži, zasedeni, max. do 64GB)
- vgrajen zvočnik 1x 2W
- reža za 2x M.2 SSD (ena zasedena, podpora na režo do 2TB)
- LAN 100/1000, Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2×2 + BT5.3 vPro
- reža M.2 za WLAN
- Discrete TPM 2.0, TCG certificiran, FIPS 140-2 certificiran
- priložena USB miška in tipkovnica
Vmesniki spredaj:
- 1x USB Type-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), samo za prenos podatkov
- 2x USB Type-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 1 Always On in 5V@2.1A napajanje
- 1x 3.5mm audio combo
Vmesniki zadaj:
- 2x USB Type-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
- 2x USB Type-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1 podpora za Smart Power On
- 1x HDMI 2.1 TMDS
- 1x DisplayPort 1.4a (HBR2)
- 1x LAN RJ45
Dimenzije: 179 x 182.9 x 36.5 mm
Teža: 1,18 kg
Garancija: 1 leto
| Tip | Namizni računalnik |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Opis procesorja | Intel Core Ultra 5 – 225T 1.90 GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |





