Računalnik LENOVO IdeaCentre Tower 08IRH9-13420H i5 / 16GB / 512GB SSD / Windows 11 Pro / siva
Računalnik LENOVO IdeaCentre Tower 08IRH9-13420H i5 / 16GB / 512GB SSD / Windows 11 Pro / siva
PCLE00007-2
Lenovo IdeaCentre Tower 08IRH9 je eleganten in zmogljiv namizni računalnik, zasnovan za tiste, ki potrebujejo zanesljivo delovno postajo za vsakodnevne naloge, večopravilnost in domačo pisarno.
Procesor Intel Core i5-13420H 2.1 GHz (do 4.6 GHz, predpomnilnik 12MB)
Pomnilnik 16GB, 512GB PCIe 4.0×4 NVMe disk
Integrirana grafična kartica Intel UHD Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Pro
Lastnosti:
- DDR5 SDRAM 16GB (dve reži, ena zasedena, max. do 32GB)
- 512GB PCIe 4.0×4 NVMe SSD
- napajalnik 260W 90%
- Ethernet: Integrated 100/1000M
- Security Chip, Firmware TPM 2.0 integrated in SoC
- Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2
Možnosti shranjevanja (Skupna podpora za do tri diske):
- 1x 3,5-palčni HDD (samo za nadgradnjo s strani uporabnika (tovarniško ni nameščen))
- 2x M.2 SSD (podpora do 1 TB kapacitete na vsakem, vmesnik: PCIe 4.0 x4 NVMe)
Vmesniki spredaj:
- 1x USB Type-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
- 2x USB Type-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
- 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3.5mm)
- 1x microphone (3.5mm)
Vmesniki zadaj:
- 1x USB Type-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
- 1x USB Type-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
- 2x USB Type-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
- 1x HDMI 2.1 TMDS
- 1x VGA
- 1x Ethernet (RJ-45)
- 1x audio-out (3.5mm)
- 1x power connector
Dimenzije: 89 x 291.4 x 339.5mm
Teža: 3,59 kg
barva: siva
Garancija: 2 leti
| Tip | Namizni računalnik |
| Procesor | Intel i5 |
| Opis procesorja | Intel Core i5-13420H 2.10GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |





