Računalnik HP ProDesk 4 G1i Mini U7-265T/16GB/SSD 512GB/Realtek WIFI/DOS
Računalnik HP ProDesk 4 G1i Mini U7-265T/16GB/SSD 512GB/Realtek WIFI/DOS
BY6V4ET#BED
Namizni računalnik HP ProDesk 4 Mini G1i z umetno inteligenco zagotavlja poslovno zmogljivost, varnost in prilagodljive možnosti uvedbe z enim kablom za podjetja vseh velikosti. Ta zanesljiv računalnik s prostornino enega litra zagotavlja zmogljivost za velika in srednje velika podjetja z zmogljivim procesorjem Intel®, ki vključuje nevronsko procesorsko enoto z zmogljivostjo 13 bilijonov operacij na sekundo. Oglejte si, kam vas lahko popelje umetna inteligenca!
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 265T (do 5,3 GHz) 30 MB 20 jeder, 20 niti, Intel AI Boost (13 VRHOV NPU) |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 5600 MHz (1x 16 GB) SODIMM, 1x prosta reža, do 64 GB |
| SSD pogon | 512 GB M.2 SSD Value |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Vrsta ohišja | Namizni mini računalnik (DM) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q870 (vPro) |
| Napajalnik | 90 W zunanji napajalnik, do 89-odstotna učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | 3x USB Type-A, 1x za napajanje, 2x priključka za zunanjo anteno |
| Priključki zadaj | 2x DP 2.1, 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 2x M.2 2230 in 1x M.2 2280 |
| Tipkovnica in miška | Žična SLO tipkovnica HP 125 v2 in žična miška HP 125 |
| Zvočniki | Kodek Realtek ALC3252, univerzalni priključek za zvok s podporo za slušalke CTIA in OMTP |
| Brezžične povezave | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2×2) z zunanjo anteno in Bluetooth 5.4 |
| Žične povezave | Intel I219LM GbE |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul, HP DriveLock, Automatic DriveLock |
| Mere (Š x V x G) | 17,7 x 3,42 x 18,1 cm |
| Teža | 1,2 kg |
| Barva | Črna |
| Garancija v mesecih | 36 |




