Računalnik HP ProDesk 2 Tower G1a R7-8700G/16GB/SSD 512GB/W11Pro
Računalnik HP ProDesk 2 Tower G1a R7-8700G/16GB/SSD 512GB/W11Pro
B70XYAT#BED
Namizni računalnik ProDesk 2 Tower G1a AI pomaga optimizirati poslovne vire. Za uporabo v poslovanju je pripravljen z zmogljivim procesorjem AMD z namensko nevronsko procesorsko enoto, orodji za zahteve aplikacij in poslovnih tokov ter varnostnimi funkcijami. Ta cenovno ugoden računalnik, ki ga je enostavno namestiti, je pripravljen na prihodnost in lahko raste skupaj z vašim podjetjem.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 -8700G (do 5,10 GHz) 16 MB 8 jeder/16 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5-5200 MT/s (1x 16 GB Hitrosti prenosa podatkov do 5200 MT/s), 1x prosta reža, do 64 GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana AMD Radeon 780M |
| Vrsta ohišja | Mikro stolp (MT) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | AMD Pro 665 |
| Napajalnik | 180-vatni notranji napajalnik, do 90-odstotna učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | 1x USB Type-C 5 Gb/s, 2x USB Type-A 10 Gb/s, 2x USB Type-A 5 Gb/s, 1x combo za slušalke/mikrofon |
| Priključki zadaj | 1x HDMI 1.4b, 1x DisplayPort 1.4a, 1x DisplayPort 1.4a, 1x vhod/izhod zvoka, 3x USB 2.0 Type-A, 1x zaporedni priključek (dodaten) |
| Čitalec kartic | NE |
| Razširitve | 1x PCIe 3 x1, 1x PCIe 4 x16, 1x M.2 za WLAN (zasedeno), 1x M.2 2242/2280 za shrambo (zasedeno) |
| Tipkovnica in miška | priložena HP 125 USB SLO tipkovnica in USB žična miška HP 125 |
| Zvočniki | notranji zvočnik 2W, Kodek Realtek ALC3602-CG |
| Brezžične povezave | Brezžična kartica Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2×2) in Bluetooth 5.4 |
| Žične povezave | integrirana 10/100/1000M GbE LAN |
| Optična enota | / |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul, zanka za ključavnico, vgrajena kabelska ključavnica za pripomočke; tanka kabelska ključavnica |
| Mere (Š x V x G) | 15,5 x 33,7 x 30,8 cm |
| Teža | od 4,2 kg |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Certifikat Energy Star, registrirano za EPEAT |
| Garancija v mesecih | 36 |





