Računalnik HP EliteDesk 8 Tower G1i Ultra 7 265/16GB/SSD 512GB/W11Pro
Računalnik HP EliteDesk 8 Tower G1i Ultra 7 265/16GB/SSD 512GB/W11Pro
99M69ET#BED
Z računalnikom HP EliteDesk 8 Tower G1i AI, ki vključuje zmogljiv procesor Intel Core Ultra z vgrajeno nevronsko procesorsko enoto z zmogljivostjo 13 bilijonov operacij na sekundo, sprostite zmogljivost, ki jo poganja umetna inteligenca. Dvignite varnost, razširljivost in oblikovanje računalnika na novo raven – kot nalašč za dinamična, sodobna delovna okolja.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265 (do 5,3 GHz), 30 MB L3, 20 jeder / 20 niti, Intel AI Boost (13 VRHOV NPU) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Pomnilnik | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1x 16 GB), 3x prosta reža, možnost nadgradnje do 128 GB |
| SSD pogon | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| HDD pogon | Ni |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Vrsta ohišja | Stolp (TWR) |
| Tip računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q870 vPro |
| Napajalnik | 280 W notranji, do 92 % učinkovitost, aktivni PFC, dolžina kabla 1,83 m |
| Priključki spredaj | 3x USB-A 5 Gb/s |
| Priključki zadaj | 2x USB-A 5 Gb/s, 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45, 1x audio I/O, 3x USB 2.0 Type-A, 2x DP 2.1, 2x Type-C 3.2 Gen2 (15 W, Flex IO) |
| Čitalec kartic | Ni |
| Razširitve | 1x M.2 2230, 3x M.2 2280, 1x PCIe 4×16, 1x PCIe 5×16, 1x PCIe 4×16 (žična kot x4) |
| Razširitvena mesta | 1x M.2 2230 za WLAN, 3x M.2 2280 za shrambo, 2x 3,5” HDD, 1x tanki optični pogon |
| Tipkovnica in miška | HP 320K tipkovnica, HP 320M žična miška |
| Zvočniki | Realtek ALC3252, univerzalni priključek za zvok CTIA/OMTP |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2×2) + Bluetooth 5.4, vPro |
| Žične povezave | Intel I219LM GbE |
| Optična enota | Ni |
| RAID | Ni |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 15,5 x 30,8 x 33,7 cm |
| Teža | 6,22 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Energy Star, HP Wolf Pro Security Edition |
| Garancija | 36 mesecev |





