Računalnik HP EliteDesk 8 SFF G1i U7 265/16GB/SSD 512GB/W11Pro
Računalnik HP EliteDesk 8 SFF G1i U7 265/16GB/SSD 512GB/W11Pro
99M61ET#BED
Z računalnikom HP EliteDesk 8 SFF G1i presezite zahtevna pričakovanja. Ta osebni računalnik z umetno inteligenco je odlična izbira za majhne delovne prostore. Ta varen, prilagodljiv in zmogljiv računalnik z umetno inteligenco, ki ga poganja najnovejši procesor Intel Core Ultra in vključuje nevronsko procesorsko enoto z zmogljivostjo 13 bilijonov operacij na sekundo, izpolnjuje vaše potrebe glede večopravilnosti.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265 (do 5,3 GHz), 30 MB L3, 20 jeder / 20 niti, Intel AI Boost (13 VRHOV NPU) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64 bit SLO/ANG |
| Pomnilnik | 16 GB DDR5 5600 MHz (1x16GB), 3x prosta reža, nadgradnja do 128 GB |
| SSD pogon | 512 GB 2280 PCIe NVMe Value |
| HDD pogon | Ni |
| Grafična kartica | Integrirana Intel Graphics |
| Vrsta ohišja | Majhno ohišje (SFF) + HP Small Form Factor stojalo |
| Tip računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q870 |
| Napajalnik | 280 W notranji, do 92% učinkovitost, aktivni PFC |
| Priključki spredaj | 2x USB Type-C 20 Gb/s, 4x USB Type-A 10 Gb/s, 1x avdio priključek (slušalke/mikrofon) |
| Priključki zadaj | 2x USB Type-A 5 Gb/s, 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45, 1x avdio vhod/izhod, 3x USB Type-A 480 Mb/s, 2x DisplayPort 2.1, 2x USB Type-C 15W |
| Čitalec kartic | Ni |
| Razširitve | 1x M.2 2230, 1x PCIe 4 x16, 3x M.2 2280, 1x PCIe 4 x4, 1x M.2 2230 za WLAN, 3x M.2 2280 za shrambo |
| Razširitvena mesta | 1x 3,5-palčni HDD, 1x tanki optični pogon |
| Tipkovnica in miška | HP USB 320 tipkovnica, žična miška HP 320M |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2×2) + Bluetooth 5.4, vPro |
| Žične povezave | Intel I219LM GbE |
| Optična enota | Ni |
| RAID | 0,1 |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 33,8 x 30,8 x 10,0 cm |
| Teža | 4,7 kg (odvisno od konfiguracije) |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | TCO, ENERGY STAR, podpora za HP Smart, HP Wolf Pro Security Edition |
| Garancija | 36 mesecev (3y NBD Onsite DT) |





